HASEKİ’DEN İDLİP’E EV YARDIMI

HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

(216) 483 09 07
HASEKİ’DEN İDLİP’E EV YARDIMI

İstanbul Haseki Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü hocaları, personelleri ve kursiyerlerinin katkılarıyla Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları'na konut bağışında bulunarak destek oldu.

Suriye’de iç savaşın başladığı 2011 yılından beri mağdur ve mazlumları bir an olsun yalnız bırakmayan Türkiye Diyanet Vakfının, "Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva" sloganıyla bölgede inşa ettiği İyilik Konutları'na İstanbul Haseki Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü de sessiz kalmadı.

Suriye’de bir insanlık dramının yaşandığını dile getiren  Haseki Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Dr. Adil BOR, İdlipdeki kardeşlerimize destek olan tüm  personeline teşekkür etti.

Dr. Adil BOR, “Kurumuzda toplamda 24 bin lira toplandığını ve her biri 6 bin olmak üzere 4 sıcak yuva kardeşlerimize sağlandığını” ifade etti.

 

Türkiye Diyanet Vakfı Başkanı İhsan AÇIK da konuyla ilgili Haseki Dini Yüksek İhtisas Merkezine hitaben, Vakfımızın düzenlemiş olduğu "Bir lyilik, Bir Sıcak Yuva" faaliyetlerine bulunduğunuz katkılar ve gösterdiğiniz teveccüh dolayısıyla teşekkür eder; yardımlarınızın Cendb-ı Hak katında makbul olması niyazı ile çalışmalarınızda muvaffakiyetler dileyerek” teşekkür etti.

 

Türkiye Diyanet Vakfı’nın ağır kış şartlarında yaşam mücadelesi veren aileler için başlattığı “Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva” İyilik Konutları kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum